- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Display LED, Iluminare LED, Dezgheț automat, Автоматично размразяване на хладилника, Îngheţa, Бързо замразяващо отделение, Răcire rapidă, Semnal sonor, Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 5 |
| Volumul net al congelatorului | 122 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 215 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Putere | 170 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 256 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 12 h |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.701 kWh |
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Gri |
| Clasa energetică | SN/N/ST |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 338 l |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Înălţime | 185 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 67 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |