- -40,90 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, Φωτισμός LED, Автоматично размразяване, Автоматично размразяване на хладилника, Бързо замразяване, Бързо замразяващо отделение, Ταχεία ψύξη, Ηχητικό σήμα, Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 5 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 122 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 215 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Εξουσία | 170 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 256 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 12 h |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.701 kWh |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Γκρι |
| Ενεργειακή κλάση | SN/N/ST |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 338 l |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Υψος | 185 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 66 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,8 μ |
| Βάρος | 67 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |