- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED Дисплей, LED осветление, Аларма при отворена врата, Бързо замразяване, Бързо охлаждане, Регулируеми рафтове |
| Технологии | Display touch control |
| Аудио сигнал | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 122 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 8.5 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 256 l |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Охладителен агент | R600a |
| Мощност | 170 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 265 kWh |
| Автономия без ток | 12 h |
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Ниво на шум | 38 dB |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 201 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 66 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Тегло | 71 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |