- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Οθόνη LED, Φωτισμός LED, Аларма при отворена врата, Бързо замразяване, Ταχεία ψύξη, Регулируеми рафтове |
| Τεχνολογία | Display touch control |
| Ηχητικό σήμα | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 122 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 8.5 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 256 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Εξουσία | 170 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 265 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 12 h |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Επίπεδο θορύβου | 38 dB |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 201 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 66 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1,8 μ |
| Βάρος | 71 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |