- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Display LED, Iluminare LED, O alarmă de ușă deschisă, Îngheţa, Răcire rapidă, Rafturi reglabile |
| Tehnologii | Display touch control |
| Semnal audio | Sistem de semnalizare a ușilor deschise |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 122 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 8.5 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 256 l |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Agent de răcire | R600a |
| Putere | 170 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 265 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 12 h |
| Tipul de afișare | Ecran tactil |
| Nivel de zgomot | 38 dB |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 201 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 71 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |