- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Осветление |
| Технологии | Smart Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 129 l |
| Система за охлаждане | Smart Frost |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Брой компресори | 1 |
| Дневен разход на енергия | 0.315 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Общ брутен обем | 132 l |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 88 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 54 cm |
| Тегло | 27 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |