- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminat |
| Tehnologii | Smart Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 129 l |
| Sistem de răcire | Smart Frost |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.315 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Volumul total brut | 132 l |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 88 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Greutate | 27 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |