- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός |
| Τεχνολογία | Smart Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 129 l |
| Σύστημα ψύξης | Smart Frost |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.315 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 132 l |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 88 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 54 cm |
| Βάρος | 27 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |