- -30,68 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Освен че запазва храната ви свежа, този хладилник за вграждане Tesla е направен да се вписва идеално във всеки кухненски интериор - той е умело скрит, когато погледнете отвън, и е с елегантен дизайн отвътре.
Използвайте функцията за супер замразяване, когато съхранявате храна във фризера: тази опция кара различните хранителни стоки да замръзват още по-бързо, така че всички необходими хранителни вещества да останат непокътнати.
Това устройство Tesla има електронно управление, което означава, че можете просто да зададете желаната температура, както и лесно да активирате други полезни функции и опции.
LED светлината издържа по-дълго в сравнение с конвенционалното осветление и позволява по-ефективно и надеждно вътрешно осветление - така че можете лесно да видите всеки ъгъл на хладилника.
Можете да регулирате стъкления рафт на желаната от вас височина за допълнително удобство и гъвкавост. Ако няма място за голям съд, който трябва да поставите вътре, просто преместете рафта нагоре!
Ще прозвучи звуков сигнал, ако оставите вратата на хладилника отворена за по-дълго от препоръчителното, напомняйки ви да я затворите и да попречите на топлия въздух да повиши вътрешната температура.

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Аларма за врата |
| Технологии | LED осветление |
| Аудио сигнал | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 70 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 179 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Мощност | 115 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 271 kWh |
| Автономия без ток | 10 h |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 249 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 178 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Дълбочина | 54 cm |
| Тегло | 53 Kg |
| Предназначен за | Кухня |