- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Аларма за врата |
| Τεχνολογία | Φωτισμός LED |
| Ηχητικό σήμα | Система за сигнализиране за отворена врата |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 70 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 179 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Εξουσία | 115 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 271 kWh |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 10 h |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 249 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 178 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάθος | 54 cm |
| Βάρος | 53 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |