- -30,68 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Аларма за врата |
| Tehnologii | Iluminare LED |
| Semnal audio | Sistem de semnalizare a ușilor deschise |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 70 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 179 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Putere | 115 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 271 kWh |
| Autonomie fără electricitate | 10 h |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 249 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 178 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Adâncime | 54 cm |
| Greutate | 53 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |