- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване на хладилника |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 14 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 104 l |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Вграждане |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 88 cm |
| Ширина | 54 cm |
| Тегло | 29 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 5 години |