- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване на хладилника |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 14 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 104 l |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 88 cm |
| Πλάτος | 54 cm |
| Βάρος | 29 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |