- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Автоматично размразяване на хладилника |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 14 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 104 l |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Încorporarea |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 88 cm |
| Lăţime | 54 cm |
| Greutate | 29 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 5 ani |