- -48,57 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | DynaCool, LED Дисплей, Multi Air Flow, Автоматично размразяване |
| Технологии | Total No Frost |
| Дозатор за вода | Да |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 6 |
| Нетен обем на фризера | 125 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 14 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем хладилник | 237 l |
| Брой рафтове хладилник | 6 |
| Брой рафтове на врата | 2 |
| Климатичен клас | A+ |
| Система за охлаждане | Full No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 262 kWh |
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 43 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 362 l |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Специално покритие | Инокс |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 180 cm |
| Ширина | 79 cm |
| Дълбочина | 62 cm |
| Тегло | 79 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |