- -48,57 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | DynaCool, Οθόνη LED, Multi Air Flow, Автоматично размразяване |
| Τεχνολογία | Total No Frost |
| Διανομέας νερού | Ναι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 6 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 125 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 14 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 237 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 6 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 2 |
| Κλιματική τάξη | A+ |
| Σύστημα ψύξης | Full No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 262 kWh |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 362 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 180 cm |
| Πλάτος | 79 cm |
| Βάθος | 62 cm |
| Βάρος | 79 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |