- -48,57 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | DynaCool, Display LED, Multi Air Flow, Dezgheț automat |
| Tehnologii | Total No Frost |
| Dozator de apa | Da |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 6 |
| Volumul net al congelatorului | 125 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 14 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Frigider cu volum net | 237 l |
| Numărul de rafturi frigider | 6 |
| Număr de rafturi pe ușă | 2 |
| Clasa de climă | A+ |
| Sistem de răcire | Full No Frost |
| Consumul anual de energie | 262 kWh |
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 362 l |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Acoperire specială | Inox |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 180 cm |
| Lăţime | 79 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Greutate | 79 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 luni |