- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Механично управление, Рафтове с регулируема височина, Реверсивен люк |
| Дозатор за вода | N/A |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 7 |
| Нетен обем на фризера | 41 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем хладилник | 194 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 4 |
| Климатичен клас | ST/N |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 85 W |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 221 kWh |
| Дневен разход на енергия | 0.605 kWh |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | F |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 235 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 159 cm |
| Ширина | 1.2 м |
| Дълбочина | 55 cm |
| Тегло | 42 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 24 месеца |