- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Management mecanic, Rafturi cu inaltime reglabila, Trapa reversibilă |
| Dozator de apa | N/A |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 7 |
| Volumul net al congelatorului | 41 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Frigider cu volum net | 194 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 4 |
| Clasa de climă | ST/N |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 85 W |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 221 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.605 kWh |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | F |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 235 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 159 cm |
| Lăţime | 1.2 m |
| Adâncime | 55 cm |
| Greutate | 42 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 luni |