- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Μηχανικός έλεγχος, Ράφια με ρυθμιζόμενο ύψος, Реверсивен люк |
| Διανομέας νερού | N/A |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 7 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 41 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 194 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 4 |
| Κλιματική τάξη | ST/N |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 85 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 221 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.605 kWh |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | F |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 235 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 159 cm |
| Πλάτος | 1,2 μ |
| Βάθος | 55 cm |
| Βάρος | 42 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 μήνες |