- -48,57 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Fast Cooling, Full No Frost, LED Дисплей, LED осветление |
| Технологии | LED оветление, NoFrost |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 8 |
| Нетен обем на фризера | 122 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 8.5 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 256 l |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Динамична |
| Мощност | 170 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 265 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Тип дисплей | Cензорен екран |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 201 cm |
| Ширина | 59.5 cm |
| Дълбочина | 66 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Гаранция | 60 месеца |