- -48,57 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Fast Cooling, Full No Frost, Οθόνη LED, Φωτισμός LED |
| Τεχνολογία | LED оветление, NoFrost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 8 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 122 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 8.5 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 256 l |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Δυναμική |
| Εξουσία | 170 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 265 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 201 cm |
| Πλάτος | 59.5 cm |
| Βάθος | 66 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Εγγύηση | 60 μήνες |