- -48,57 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Fast Cooling, Full No Frost, Display LED, Iluminare LED |
| Tehnologii | LED оветление, NoFrost |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Volumul net al congelatorului | 122 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 8.5 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Frigider cu volum net | 256 l |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Dinamic |
| Putere | 170 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 265 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Tipul de afișare | Ecran tactil |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Stânga |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 201 cm |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Adâncime | 66 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Garanție | 60 luni |