- -25,56 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Циркулация на въздуха |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 8 |
| Нетен обем на фризера | 65 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 3 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса |
| Нетен обем хладилник | 197 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | SN - N - ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Брой компресори | 1 |
| Автономия без ток | 10 h |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 39 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 262 l |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Специално покритие | Инокс |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 177.5 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 48 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |