- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Циркулация на въздуха |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 8 |
| Volumul net al congelatorului | 65 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 3 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Plastic |
| Frigider cu volum net | 197 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | SN - N - ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Autonomie fără electricitate | 10 h |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 39 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 262 l |
| Deschizând ușa | Stânga |
| Acoperire specială | Inox |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 177.5 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 48 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 luni |