- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Циркулация на въздуха |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 8 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 65 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 3 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 197 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 10 h |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 39 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 262 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 177.5 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 48 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 μήνες |