- -56,24 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Автоматично размразяване на хладилника, Аларма при отворена врата, Електронен контрол, Електронен контрол на температурата, Индикатор за отворена врата |
| Технологии | LED оветление, NoFrost |
| Дозатор за вода | Да |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 197 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 10 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Нетен обем хладилник | 338 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 5 |
| Климатичен клас | SN / ST / N |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Динамична |
| Мощност | 240 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 265 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Автономия без ток | 7 h |
| Тип дисплей | LCD |
| Цвят | Инокс |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Ляво |
| Специално покритие | Инокс |
| Охлаждаща система No Frost | Фризер, Хладилник |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 176.5 cm |
| Дълбочина | 76.1 cm |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Тегло | 84 Kg |
| Гаранция | 60 месеца |