- -56,24 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Автоматично размразяване на хладилника, O alarmă de ușă deschisă, Control electronic, Controlul temperaturii electronice, Индикатор за отворена врата |
| Tehnologii | LED оветление, NoFrost |
| Dozator de apa | Da |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 197 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 10 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Frigider cu volum net | 338 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 5 |
| Clasa de climă | SN / ST / N |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Dinamic |
| Putere | 240 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 265 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Autonomie fără electricitate | 7 h |
| Tipul de afișare | LCD |
| Culoare | Inox |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Stânga |
| Acoperire specială | Inox |
| Sistem de răcire No Frost | Congelator, Frigider |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 176.5 cm |
| Adâncime | 76.1 cm |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Greutate | 84 Kg |
| Garanție | 60 luni |