- -56,24 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Автоматично размразяване на хладилника, Аларма при отворена врата, Ηλεκτρονικός έλεγχος, Електронен контрол на температурата, Индикатор за отворена врата |
| Τεχνολογία | LED оветление, NoFrost |
| Διανομέας νερού | Ναι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 197 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 10 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 338 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 5 |
| Κλιματική τάξη | SN / ST / N |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Δυναμική |
| Εξουσία | 240 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 265 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 7 h |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Inox |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αριστερά |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Χωρίς σύστημα ψύξης Frost | Καταψύκτης, Ψυγείο |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 176.5 cm |
| Βάθος | 76.1 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 84 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |