
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Автоматично размразяване |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично, Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 14 l |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична, Ръчна |
| Нетен обем хладилник | 109 l |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 139 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 90 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 85 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Тегло | 28 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |