
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Автоматично размразяване |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο, Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 14 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη, Χειρός |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 109 l |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N/ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 139 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 90 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Βάρος | 28 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |