
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Dezgheț automat |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat, Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 14 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat, Manual |
| Frigider cu volum net | 109 l |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 139 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 90 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Greutate | 28 Kg |
| Garanție | 24 месеца |