- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Механично управление |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 41 l |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Закалено стъкло |
| Нетен обем хладилник | 166 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N, ST |
| Охладителен агент | R 600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Годишна енергийна консумация | 221 kWh |
| Цвят | Сребрист |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 201 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Височина | 143 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 55 cm |
| Гаранция | 5 години |