- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
Γνώριζες ότι το ψυγείο σου μπορεί να ανοίξει προς τα αριστερά ή προς τα δεξιά, ανάλογα με τις συνήθειές σου αλλά και τις ανάγκες της κουζίνας σου; Απλά τοποθέτησε την πόρτα του ψυγείου σου με τη φορά που επιθυμείς.
Απορροφά τη θερμότητα πιο γρήγορα σε σύγκριση με άλλα αέρια, επιτρέποντας μια πιο ενεργειακά αποδοτική ψύξη.
Τα ενισχυμένα γυάλινα ράφια δεν επιτρέπουν τη διαρροή υγρών έξω από αυτά - καθώς επίσης ρυθμίζονται εύκολα στο ύψος που επιθυμείς.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Γνώριζες ότι το ψυγείο σου μπορεί να ανοίξει προς τα αριστερά ή προς τα δεξιά, ανάλογα με τις συνήθειές σου αλλά και τις ανάγκες της κουζίνας σου; Απλά τοποθέτησε την πόρτα του ψυγείου σου με τη φορά που επιθυμείς.
Απορροφά τη θερμότητα πιο γρήγορα σε σύγκριση με άλλα αέρια, επιτρέποντας μια πιο ενεργειακά αποδοτική ψύξη.
Τα ενισχυμένα γυάλινα ράφια δεν επιτρέπουν τη διαρροή υγρών έξω από αυτά - καθώς επίσης ρυθμίζονται εύκολα στο ύψος που επιθυμείς.
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Μηχανικός έλεγχος |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 41 l |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Σκληρυμένο γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 166 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N, ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 221 kWh |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 201 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Υψος | 143 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 55 cm |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |