- -20,45 €
- Stoc epuizat
![]()
- Consum anual de energie: 221 kWh
- Volumul net al frigiderului: 166 L
- Volumul net al camerei/congelatorului: 41 L
- Răcire statică
- Agent frigorific: R600a / 45 g
- Control mecanic al temperaturii
- 2 uși reversibile
- Mânere încorporate
- Nivel de zgomot: 41 dB
- Picioruse antiderapante
- Dezghețare manuală
- Iluminare internă cu LED
- 4 x rafturi
- 1 x sertar pentru legume proaspete
- Raft pentru sticle: 2 L
- Clasă climatică: N/ST
- Clasa energetică: E
- Dimensiuni: Înălțime: 143 cm, Lățime: 55 cm, Adâncime: 55 cm
- Greutate: 38.5 Kg
- Culoare: alb
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Management mecanic |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 41 l |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Geam securizat |
| Frigider cu volum net | 166 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N, ST |
| Agent de răcire | R 600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Consumul anual de energie | 221 kWh |
| Culoare | Argint |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 201 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Înălţime | 143 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 55 cm |
| Garanție | 5 ani |