- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Рафтове, изработени от сигурно стъкло, Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 169 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 2.4 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 206 l |
| Брой рафтове хладилник | 4 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | SN, ST, N |
| Охладителен агент | R 600А |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 172 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Дневен разход на енергия | 0.471 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 206 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 142.6 cm |
| Ширина | 54.5 cm |
| Дълбочина | 55.5 cm |
| Тегло | 38.8 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |