- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Рафтове, изработени от сигурно стъкло, Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 169 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 2.4 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 206 l |
| Numărul de rafturi frigider | 4 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | SN, ST, Clasa N |
| Agent de răcire | R 600A |
| Sistem de răcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 172 kWh |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.471 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 206 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 142.6 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Greutate | 38.8 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 месеца |