- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Рафтове, изработени от сигурно стъкло, Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 169 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 2.4 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 206 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 4 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN, ST, N |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 172 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.471 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 206 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 142.6 cm |
| Πλάτος | 54.5 cm |
| Βάθος | 55.5 cm |
| Βάρος | 38.8 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |