- -15,34 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Механично управление, Регулируеми рафтове |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Брой отделения | 1 |
| Система за размразяване на хладилника | Ръчна |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 97 l |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | N/ST/T |
| Охладителен агент | R600a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 85 W |
| Годишна енергийна консумация | 142 kWh |
| Дневен разход на енергия | 0.389 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Включени аксесоари | Поставка за бутилки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 113 l |
| Отваряне на вратата | Реверсивни врати |
| Специални отделения | Поставка за бутилки |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 55.3 cm |
| Дълбочина | 57.4 cm |
| Тегло | 27.2 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |