- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Μηχανικός έλεγχος, Регулируеми рафтове |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 97 l |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | N/ST/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 85 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 142 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.389 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Μπουκαλοθήκη |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 113 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Ειδικοί θάλαμοι | Μπουκαλοθήκη |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 55.3 cm |
| Βάθος | 57.4 cm |
| Βάρος | 27.2 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |