- -15,34 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Management mecanic, Rafturi reglabile |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Manual |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 97 l |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | N/ST/T |
| Agent de răcire | R600a |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 85 W |
| Consumul anual de energie | 142 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.389 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Accesorii incluse | Suport sticle |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 113 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Secții speciale | Suport sticle |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 55.3 cm |
| Adâncime | 57.4 cm |
| Greutate | 27.2 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 месеца |