- -33,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, No Frost, Аларма за врата, Външен електронен дисплей, Електронно управление, Контрол на влажността, Отделение за плодове и зеленчуци с контрол на влажността, Регулируеми рафтове, Супер замразяване, Супер охлаждане, Температурен контрол |
| Дозатор за вода | Не |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 83 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 3.8 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 210 l |
| Система за охлаждане | No Frost |
| Годишна енергийна консумация | 233 kWh |
| Цвят | Бял |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Нетен обем | 292 l |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Специални отделения | Отделение за зеленчуци & плодове |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 186 cm |
| Ширина | 60.5 cm |
| Дълбочина | 60 cm |
| Тегло | 57.5 Kg |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |