- -33,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, No Frost, Аларма за врата, Външен електронен дисплей, Електронно управление, Контрол на влажността, Отделение за плодове и зеленчуци с контрол на влажността, Регулируеми рафтове, Супер замразяване, Супер охлаждане, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 83 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 3.8 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 210 l |
| Σύστημα ψύξης | No Frost |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 233 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 292 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ειδικοί θάλαμοι | Τμήμα λαχανικών και φρούτων |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 186 cm |
| Πλάτος | 60.5 cm |
| Βάθος | 60 cm |
| Βάρος | 57.5 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |