- -33,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, No Frost, Аларма за врата, Външен електронен дисплей, Control electronic, Controlul umidității, Отделение за плодове и зеленчуци с контрол на влажността, Rafturi reglabile, Super îngheț, Супер охлаждане, Controlul temperaturii |
| Dozator de apa | Nu |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 83 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 3.8 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 210 l |
| Sistem de răcire | No Frost |
| Consumul anual de energie | 233 kWh |
| Culoare | Alb |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 292 l |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Secții speciale | Raft legume si fructe |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 186 cm |
| Lăţime | 60.5 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Greutate | 57.5 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 месеца |