- -127,82 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | LED осветление, Контрол на влажността, Регулируеми рафтове, Супер замразяване, Супер охлаждане, Температурен контрол |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 2 |
| Нетен обем на фризера | 141 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 6.5 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Нетен обем хладилник | 276 l |
| Климатичен клас | SN/N/ST/T |
| Охладителен агент | R600a |
| Мощност | 1950 W |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 278 kWh |
| Цвят | Черен |
| Енергиен клас | E |
| Ниво на шум | 37 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 185 cm |
| Дълбочина | 67 cm |
| Предназначен за | Кухня |
| Гаранция | 60 месеца |