- -127,82 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Iluminare LED, Controlul umidității, Rafturi reglabile, Super îngheț, Супер охлаждане, Controlul temperaturii |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Volumul net al congelatorului | 141 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 6.5 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Frigider cu volum net | 276 l |
| Clasa de climă | SN/N/ST/T |
| Agent de răcire | R600a |
| Putere | 1950 W |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Consumul anual de energie | 278 kWh |
| Culoare | Negru |
| Clasa energetică | E |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 185 cm |
| Adâncime | 67 cm |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 60 месеца |