- -127,82 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Φωτισμός LED, Контрол на влажността, Регулируеми рафтове, Супер замразяване, Супер охлаждане, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 141 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 6.5 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 276 l |
| Κλιματική τάξη | SN/N/ST/T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Εξουσία | 1950 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 278 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ενεργειακή κλάση | E |
| Επίπεδο θορύβου | 37 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 185 cm |
| Βάθος | 67 cm |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 60 месеца |