- -89,48 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Хладилници с фризери |
|
| Функции | Full No Frost |
| Дозатор за вода | Не |
| Система за размразяване на фризера | Автоматично |
| Брой отделения | 4 |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 12 Kg |
| Система за размразяване на хладилника | Автоматична |
| Материал рафтове | Стъкло |
| Брой рафтове хладилник | 3 |
| Брой рафтове на врата | 3 |
| Климатичен клас | SN - N - ST - T |
| Охладителен агент | R600a |
| Брой компресори | 1 |
| Дневен разход на енергия | 0.879 kWh |
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 41 dB |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно, Ляво |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Височина | 183 cm |
| Дълбочина | 70.6 cm |
| Гаранция | 60 месеца |