- -89,48 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилници с фризери |
|
| Λειτουργίες | Full No Frost |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Αυτόματο |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 4 |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 12 Kg |
| Σύστημα απόψυξης ψυγείου | Αυτόματη |
| Υλικά ράφια | Γυαλί |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 3 |
| Αριθμός ραφιών ανά πόρτα | 3 |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.879 kWh |
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά, Αριστερά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Υψος | 183 cm |
| Βάθος | 70.6 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |