- -89,48 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Хладилници с фризери |
|
| Funcții | Full No Frost |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Automat |
| Numărul de compartimente | 4 |
| Capacitate de congelare / 24h | 12 Kg |
| Sistem de dezghețare a frigiderului | Automat |
| Rafturi materiale | Sticlă |
| Numărul de rafturi frigider | 3 |
| Număr de rafturi pe ușă | 3 |
| Clasa de climă | SN - N - ST - T |
| Agent de răcire | R600a |
| Numărul de compresoare | 1 |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.879 kWh |
| Culoare | Alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta, Stânga |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Înălţime | 183 cm |
| Adâncime | 70.6 cm |
| Garanție | 60 luni |